• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021
Інфо ПС

ЗВІЛЬНЕНИЙ З РОСІЙСЬКОЇ КОЛОНІЇ КРИМЧАНИН ОЛЕКСАНДР КОСТЕНКО ПРИБУВ В УКРАЇНУ

Звільнений з російської колонії кримчанин Олександр Костенко прибув в Україну, повідомила перший віце-спікер Ради і представник країни в Тристоронній контактній групі в Мінську Ірина Геращенко.

“Олександр Костенко разом з нашими дипломатами перетнули російсько-український кордон. Планується, що до вечора вони будуть в Києві”, – написала вона у своєму Facebook.

Інформацію про повернення Костенка підтвердила і український омбудсмен Людмила Денісова.

“Олександр Костенко в супроводі консула України в РФ вже перетнув кордон. Чекаємо”, – уточнила вона.

Раніше повідомлялося, що незаконно засуджений в РФ активіст Євромайдану Костенко вийшов на свободу.

Нагадаємо, Костенка було викрадено російськими силовиками біля двері власного під’їзду в Сімферополі 5 лютого 2015 року.

Після цього його незаконно засудили до чотирьох років і двох місяців позбавлення волі за надуманим обвинуваченням у тому, що в лютому 2014 року він нібито кинув на Майдані в Києві камінь у працівника Беркута.

Пізніше апеляція врахувала наявність у Костенка малолітньої дитини, скоротивши термін до трьох років і 11 місяців, а після касації термін було скорочено ще на п’ять місяців.

Серпень06/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України