• Сьогодні: П’ятниця, 1 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗВЕРНЕННЯ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ФК «СКАЛА» (СТРИЙ)

Ми, віддані уболівальники ФК «СКАЛА» (Стрий) та всього стрийського футболу, глибоко занепокоєні ситуацією, що склалася навколо нашої улюбленої команди.

У 2016 р. «СКАЛА» святкувала своє 105-річчя, завдяки керівництву здобула право виступати в першій лізі. Проте з цього року інвестори клубу відвернулися від команди… Залишився один Микола Іванович Кміть. На даний моментів коштів стає на академію «Скала» і, можливо, U-19.
ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЕРІВНИЦТВА МІСТА ТА РАЙОНУ!!!
Зробіть все можливе, що у Ваших силах, щоб допомогти у подальшому існуванні ФК «СКАЛА». Будь-яка допомога не буде зайвою для нашої команди у даній ситуації. НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ВАС ОБИРАЛИ І ЛЮДИ ВІД ВАС ВИМАГАТИМУТЬ НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ ДО РІДНОЇ КОМАНДИ.
ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, КОМПАНІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!!!
Розгляньте можливість фінансової допомоги ФК «СКАЛА» (Стрий)! З боку футбольного клубу та фанатів зробимо все можливе, щоб Ваша допомога була корисна і для Вас в плані реклами і суспільної думки.
ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЕРІВНИЦТВА КЛУБУ!

ЗНАЙДІТЬ МОЖЛИВІСТЬ НЕ ЗНІМАТИ КОМАНДУ З ПЕРШОЇ ЛІГИ, В КРАЙНЬОМУ РАЗІ – ЗАЯВИТИ В 1 ЛІГУ КОМАНДУ U-19. НЕХАЙ ВСЕ ВИРІШУЄ СПОРТИВНИЙ ПРИНЦИП, А НЕ КАБІНЕТНІ РІШЕННЯ. НАША КОМАНДА ЗБЕРЕЖЕ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАТУС, А МИ БУДЕМО ЇЇ ПІДТРИМУВАТИ ВДОМА І НА ВСІХ СТАДІОНАХ УКРАЇНИ.

МИ ВПЕВНЕНІ – КОМАНДА БУДЕ!
НЕ БУДЬМО ОСТОРОНЬ, ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ БАГАТО!!!

Січень27/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України