• Сьогодні: П’ятниця, 20 Травня, 2022
Інфо ПС

ЗМІ – важливіші за зброю

 

 

Скажу про речі серйозні і професійні. Російські керманичі після поразки у холодній війні зробили дуже серйозні висновки. І серед головних: інформація, а точніше, її контекстне тлумачення має таке ж значення, як і ядерна зброя. І у час, коли на Заході згортали фінансування Радіо Свободи, Німецької хвилі, Голосу Америки, Кремль інтенсивно скуповував через Газпроммедіа теле- і радіостанції, розгортав зарубіжні мережі RT, РТР-планета… І от – результат: навіть американські журналісти беруть звідти…ні…не саму інформацію, а її тлумачення. І уже, за словами Вашингтон Пост, Моторолу вбили не хто інші, як… українські нацисти.

У мене немає надії ні на президента, ні на його кума Стеця. Два роки показали, що вони не розуміють, навіщо, крім піару, існують ЗМІ. Але ж у цій Верховній Раді, як ніколи, багато моїх колег. Вони мали б зрозуміти, що і зараз, і у тривалій перспективі пропагандистські ЗМІ важливіші, аніж гранатомети і БТР. Чому? Та тому, що, врешті-решт, зброю можна отримати і з американського воєнторгу, а створення інформаційної моделі для українського інтересу ми ніде не купимо. Його можна лише продукувати, об’єднавши професіоналів і кошти не за родинною ознакою, а за ознакою професійної ефективності.

 Віктор ЛЕШИК

Жовтень19/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України