• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Живімо в правді – і правда усіх нас зробить дійсно вільними

У 25-ту річницю Незалежності України в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Перемишляни_11-1024x683-300x200У своїй проповіді єпископ побажав українцям щирого прагнення перебувати і жити в правді:

«Незважаючи на ці роки незалежності, які, з людського погляду, можемо вважати до певної міри змарнованими, з другого боку є одна велика річ – в українському дусі народжується велике прагнення правди. І можемо бути певні, що настане мить, коли це прагнення правди переможе всяку неправду. Каже Христос “Пізнайте правду і правда вас визволить”. І завдання, яке перед нами сьогодні ставить Господь – це жити в правді, щоб у наше суспільство повернулися поняття людяності, благородства, доброти. Для того, щоб Україна, яка є в серцях людей, стала дійсністю, усім нам потрібно бути чесними, добрими і мати велике бажання пізнати правду. І в сьогоднішній ювілей усім бажаю перебувати і жити в правді, і правда усіх нас зробить дійсно вільними».

Після завершення богослужіння, єпископ та всі присутні, у стіп Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці спільно помолилися за мир і спокій в Україні та єдність українського народу.

Прес-служба Стрийської єпархії

Серпень25/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України