• Сьогодні: Четвер, 23 Вересня, 2021
Інфо ПС

ЗЕМЛЕТРУС В ІНДОНЕЗІЇ: ПОНАД 350 ЗАГИБЛИХ

На острові Ломбок в Індонезії зафіксовано новий землетрус магнітудою 6,2, повідомляє  . Повідомляється про руйнування, люди масово вибігають на вулиці.

Число жертв землетрусів в Індонезії зросла втричі і склало 347 чоловік, повідомляє місцеве державне агентство Antara. Сейсмологи продовжують фіксувати нові підземні поштовхи на острові Ломбок.

Точне число жертв і раніше невідомо. Рятувальники і місцева влада говорять, що цифра буде рости, тому що в багато районів досі немає доступу.

Близько півтори тисячі людей отримали серйозні поранення, понад 150 тисяч були змушені покинути свої будинки.

Землетрус магнітудою 6,6 стався на популярному туристичному курорті Ломбок в неділю. В кінці липня на цьому ж острові поштовхи силою близько 6,4 балів призвели до загибелі 17 осіб.

Землетруси в Індонезії не рідкість. У 2004 році підводні поштовхи викликали цунамі. Тоді жертвами стихії в Індійському океані стали понад 200 тисяч осіб.

Серпень09/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України