• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ЗАВТРА МОЖЕ БУТИ ВЖЕ ПІЗНО

Мама одного з моїх друзів весь час дотримувалася здорового способу життя. Вона віддавала перевагу тільки здоровій їжі, не пила й не палила, займалася фізичними вправами і боялася з’явитися на сонці без захисного крему. Вона постійно консультувалася з дієтологами і фізіотерапевтами, неухильно дотримуючись їх приписів. Можна сказати, що вона була трохи схиблена на своєму здоров’ї.

Зараз їй вже 76 років, і у неї виявили рак шкіри, а також рак кісткового мозку. До того ж у жінки остеопороз у важкій стадії…

Батько мого друга ні в чому собі не відмовляв. Він ніколи не займався спортом й любив попоїсти всмак, намазуючи масло прямо на бекон. Міг дозволити собі випити і засмагав на пляжі до тих пір, поки шкіра не починала облазити.

Можна сказати, що все своє життя він плював на поради лікарів і жив так, як йому подобалося. Зараз йому 81 рік, і лікарі кажуть, що у нього здоров’я на заздрість молодим.

Як би ви не намагалися, ви ніколи не сховаєтеся від своєї внутрішньої отрути. Рано чи пізно вона вас наздожене. Як сказала смертельно хвора мати мого друга: «якби я знала, як закінчиться моє життя, то ніколи б не слухала лікарів, а жила б у своє задоволення».

Це життя, і ніхто з нас не вибереться звідси живим. Так що не варто ставитися до себе, як до чогось другорядного. Поки є час, треба жити в своє задоволення. Адже завтра може бути вже пізно.

Тому робіть те, що вам хочеться. Їжте смачно, засмагайте на сонці, не соромтеся лінуватися. Будьте дурними і дивними, але будьте собою. Адже на все інше просто немає часу!

 Річард ГІР, ФБ

Травень20/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України