• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

ЗАВОД ”СЕНТІО” НА ЛЬВІВЩИНІ ВИРОБЛЯТИМЕ ПРОДУКЦІЮ ДЛЯ IKEA

Вчора у селі Яструбичі, Радехівського району підприємство «Сентіо» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. Він включає в себе основонамотувальний  етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для  України етап ламінування тканин. До цього моменту даний вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС. Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, таке виробництво на Львівщині ставить Україну на один рівень з відомими світовими виробниками жакардової матрацної тканини. Виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць. Зараз на підприємстві є 30 робочих місць. У зв’язку із розширенням виробництва ця кількість зросте до 60.

“Зростання економіки в основому залежить від малого та середнього підприємництва. Тішить, що тут, на Львівщині бізнес заручився підтримкою і розумінням влади, тому кожного місяця відкривається нове успішне підприємство” – зазначив під час відкриття виробництва заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук .

ДОВІДКОВО: ТзОВ «СЕНТІО» – вітчизняний виробник текстильної продукції: жакардової матрацної тканини, тасьми матрацної та інших різновидів меблевої тасьми та текстильної фурнітури. Компанія заснована у 2009 році та знаходиться в Радехівському районі Львівської області. Це підприємство зі 100% українськими інвестиціями.

Для власного виробництва підприємство імпортувало станки та обладнання, нарощуючи виробничі потужності, що дає можливість створювати нові робочі місця та забезпечувати місцеве населення стабільною роботою. Кількість працівників на підприємстві – 31 особа, з подальшою перспективою працевлаштування ще близько 30 осіб. Розмір заробітної плати становить в межах 3400-5900 грн. в місяць.

У березні 2017 року тут відремонтували приміщення призначене для ткацького виробництва загальною площею 2182,1 м.кв.

ТзОВ «СЕНТІО» – це підприємство з сучасно облаштованою внутрішньою інфраструктурою, зручними робочими місцями, забезпечується доїзд працівників з навколишніх населених пунктів.

Сума платежів, що були сплаченні ТзОВ «СЕНТІО» до бюджетів усіх рівнів у 2016 році  становить 6500000 грн., у 2015 році – 4600000 грн. Компанія має хорошу репутацію у всіх сферах своєї діяльності.

ЛОДА

Повідомляє:Стрий.NET

Квітень09/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України