• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

ЗАСЛУЖИЛИ 5 РОКІВ «ВІДПОЧИНКУ» ЗА ГРАТАМИ

Посадовців Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до п’яти років позбавлення волі за хабарництво, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першого заступника спіймали на вимаганні та одержанні від підлеглого працівника неправомірної вигоди в сумі 2 тис. доларів США та 4 тис. грн. За хабар посадовці обіцяли не створювати перешкод у його службовій діяльності.

Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні ще у 2014 році було скеровано до суду.

Сьогодні, 5 грудня, суд постановив правопорушників визнати винними та призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі без права займати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк три роки та конфіскацією майна.

Грудень05/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України