• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022
Інфо ПС

ЗАРОБІТКИ ЗАСЛІПИЛИ РЕШТКИ РОЗУМУ І НАУКОВОЇ ДОБРОСОВІСНОСТІ

Вакционувати поголовно всіх включно з дітьми – це злочин.

              Цифри-цифирки-цифурки… Люблю достовірні цифри. Бо аналіз для мене це навіть не професія… потреба, мабуть… Отже свіжі цифирки.

              Вакцинована на 70% дорослого населення ФРН – лідер світу за поширенністю ковідінфекції. Тієї ще – ДЕЛЬТА. Нову уже – варіант О (свіжа інфа) літаком разом із пасажирами завезли з Африки в Нідерланди. Доки німці ладнають воєнні літаки для перекидання ковід хворих по земельних лікарнях країни, сусіди їхні – чехи на місяць оголосили надзвичайну ситуацію. Рівень вакцинації дорослого населення під 60%. Росте і смертність. І що цікаво, якщо у нашого міністра Ляшка штани повні оптимізму щодо панацеї у шприцику, то чешські лікарі шоковані – серед померлих 41% вакцинованих. У нас же за словами найбільш правдивого міністра – таких 3%. Ще цікаві цифри від чешського МОЗ – середній вік померлих-вакцинованих 79 років (!), а серед невакционованих 74,5. Частка молодих і дітей практично не проглядається у звітах. Наше ж міністерство постійно дає у статистиці (Слава Творцю – не померлих) лише інфікованих тисячі дітей. Втирає у мозок небезпеку, якої немає ще. Бо є команда від спонсорів?

             У США і ЄС скаженними темпами йде утвердження вакцин від корони найменших дітей і підлітків.

             Ось у цьому місці хочеться змінити іронічно-співчутливу інтонацію на гнів. Якщо авантюри з людьми старшого віку ще якось можна було пояснити і виправдати – ну, у старих слабка імунна система, настав зоряний час у фармфірм, що поробиш… То зараз реально мовиться уже про підготовку масового геноциду не менше. Поясню за допомогою розлогої, але вкрай неохідної цитати з книги імунолога Деніела М. Девіса:

           “Орган, у якому розвивається багато з наших новостворених імунних клітин, у людей похилого віку не функціонує як слід. Це тимус, який знаходиться у грудній клітці між легенями і в якому відбувається розвиток Т-клітин для наступного патрулювання тіла в пошуках ознак хвороби. Слід нагадати, що Т-клітини несуть рецептори з кінцями випадкової форми, завдяки яким вони можуть зв’язуватися з різними молекулами і реагувати на них. Будь-яка Т-клітина, що випадково має рецептор, який може викликати реакцію проти власних здорових клітин організму, гине у тимусі. Отже, Т-клітини, яким дозволено патрулювати тіло, не реагують на власні клітини і тканини організму і здатні виявляти чужорідні для тіла молекули, такі як компоненти мікробів. Однак, на відміну від більшості органів, тимус має найбільший розмір у дитинстві. Пояснюється це тим, що наша імунна система найстрімкіше розвивається у молодому віці: кожен із нас народжується лише з тимчасовим імунним захистом, запозиченим у матері, на зміну якому має прийти наша власна імунна система. Починаючи з часу статевого дозрівання, здатність тимуса перевіряти нові Т-клітини починає знижуватися, а сам він зменшується. Раніше вважалося, що з досягненням старечого віку тимус зменшується настільки, що розвиток нових Т-клітин взагалі припиняється, але тепер ми знаємо, що це не зовсім вірно. Він зберігає певну активність. Тимус у людей похилого віку, ймовірно, працює на рівні 1-5% своєї активності у дитинстві”.

           Стисло – імунний орган тимус і його можливості у такі роки як 11-15, 50-55, 60-65 працює зовсім по-різному. І чітко слід розрізняти реальні групи ризику. Це напочатку оголошеної пандемії і робилося – називалася група ризику 60-65 років. Але, видно, заробітки засліпили рештки розуму і наукової добросовісності.

          Вакционувати поголовно всіх включно з дітьми – це злочин. В період найбільш активного формування імунітету загальмувати його природнє генетичне становлення… Це теж саме, що річній дитині відрізати ноги, бо не дай Боже, почнуть самі ходити і ноги поламають. Масово. Так що лікарні не будуть справлятися.

          І наостанок: у свіжому меморандумі з Міжнародним валютним фондом Україна взяла на себе зобов’язання вакционувати ще 17 мільйонів своїх громадян. А то грошей не буде. І в час штучної економічної кризи Україна буде приречена на хаос.

Невже для того щоб це бачити, треба мати особливі аналітичні здібності? Ні. Треба просто не боятися дивится на факти.

Viktor Leshyk

Листопад27/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України