• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

З березня набрали чинності нова форма податкової накладної та декларації з ПДВ

Наприкінці минулого тижня начальник відділу адміністрування ПДВ Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській  області Оксана Свистун довела до відома платників податків інформацію про набрання чинності нової форми податкової накладної та  деклара-ції  з  ПДВ. Зокрема, вона зазначила, що Мініс-терство фінансів України видало наказ від 23.02.2017 р. №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 р за №269/30137 (далі – наказ №276). Даним наказом внесено зміни до форми податкової  накладної  та порядку  її заповнення. Відповідно до п. 5 наказу №276 він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Враховуючи те, що наказ №276 опубліковано 28.02.2017 р., він набрав чинності 1 березня 2017 року. Пункт 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачає, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.

Разом з тим, з метою створення комфортних умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН  (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу №276), починаючи з 16 березня 2017 року. До вказаної дати податкові накладні/розрахунки коригування реєструються в ЄРПН за старою формою (до внесення змін наказом №276).

Стрийська РДА

Повідомляє:Стрий.net

Березень07/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України