• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЮНИЙ ДРУЖЕ (ПОДРУГО), УКРАЇНА ЦІНУЄ ТЕБЕ, УКРАЇНА БЕЗ ТЕБЕ НЕ ВИЖИВЕ!

Конкурентність із зовнішнім світом вбиває наше майбутнє. Ми виявилися зовсім не готовими до цього. І найочевидніше це проявляється у відтоку на працю і на навчання нашої молоді. Ми навіть не знаємо приблизно скільки у цьому році українців стануть студентами Польщі, Словаччини чи Чехії…

Читаю поради прагматиків і відчуваю, що ціна цим порадам – нуль. Бо ми довго (або навіть ніколи) не зможемо створити умови, що створені і активно створюються для працездатних у старій Європі, США, навіть Східній Європі.

Але є речі, які можуть нам допомогти, але прагматиками зовсім не розглядаються. Бо вони видаються надто романтичними й ідеалізованими. Я говорю про патріотичне виховання. На кожному кроці замість біг-бордів з бабою Юльою мають бути стенди, де написано «ЮНИЙ ДРУЖЕ (ПОДРУГО), УКРАЇНА ЦІНУЄ ТЕБЕ, УКРАЇНА БЕЗ ТЕБЕ НЕ ВИЖИВЕ!»
Школи мають бути швидко перезаточені від абстрактно-ліберально-туманно-гуманної орієнтації до україно-центричного, україно-фільського виховання. Ніби очевидно. А уявіть, який спротив отримаємо на всіх рівнях від маніпуляторів абстрактного лібералізму. Бо для цих любителів глобалізації і власників 2-4 громадянств Україна – просто територія, де лохів легко обдирати.

 

Віктор ЛЕШИК

Липень31/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України