• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Є ТАКА ДУМКА

Roman Rak.   (FB)

 

Для мене модель правильної поведінки для львів’ян під час сміттєвої блокади є очевидною. Я не розумію, чому для багатьох людей у ФБ це не так. Не можна давати Пороху чи іншим представникам політичної “еліти” топити нас у смітті, щоб понизити рейтинг Садового. Не можна у цьому протистоянні ставати на бік центральної влади тільки тому, що ти не любиш Садового.

Я, мабуть, передостання людина в цьому місті, яку можна звинуватити у симпатіях до Андрія Йвановича. І я глибоко переконаний, що перша людина, яка повинна нести відповідальність(щонайменше політичну) за смерті на Грибовицькому сміттєзвалищі – це Садовий. Не він єдиний, але він перший.

Але. Ви погоджуєтеся, щоб об вас витирали ноги і тішитеся, що брудом при цьому вимастять і Садового. Садовий – політик. Правильно зроблена маніпулятивна піар-кампанія і він знову весь в білому і на коні. А ви ніколи не відмиєтеся від відчуття, що вас використали замість презерватива.

Ви показуєте центральній владі, що з нами можна поводитися як з бидлом. Ви думаєте у них зміниться ця модель поведінки після Садового? Тепер усі будуть знати, що можна топити Львів у смітті, знищувати імідж міста (не лише Садового), а львів’яни мовчатимуть. А дехто навіть буде це підтримувати і радісно борсатися в багні.

Хочете мочити Садового? Якщо це по ділу – я радо вас підтримаю. Більше того, я робив це тоді, коли це ще не було трендом. Але підтримувати те, що зараз роблять з містом я не буду. Це огидно.

Березень20/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України