• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЯКЩО ЦЕ ДІЙСНО ТАК, ТО ЧИ Є У НАС ТОДІ МАЙБУТНЄ?

Чи підтримати своїм авторитетом ЛГБТ-спільноту, чи навпаки – скористатися її авторитетом і підтримкою мали на меті народні депутати з БПП, які стали під час так званого маршу рівності під веселковий прапор, мені невідомо. Але відомо достеменно інше – пропаганда сексуальних збочень не є ознакою моральності. А позаяк дійство під назвою марш рівності, яке відбувалося в центрі української столиці, окрім усього іншого можна вважати й публічною акцією такої пропаганди, то й дії усіх причетних до неї, у тім числі й державних чиновників, з благословіння яких вона відбулася, а також шести тисяч поліцейських, які охороняли це пропагандистське шоу – замість того, щоби його припинити, також підпадають під категорію аморальних. Отже, висновок цілком очевидний.

Так само очевидним є й той факт, що зробивши протекціонізм по відношенню до сексуальних збоченців частиною державної політики, автоматично стає аморальною й держава. Особливо кричущим цей факт виглядає в умовах війни та глибокої постмайданної кризи, коли в пограбованій ущент і всуціль корумпованій країні соціально незахищеною стала переважна більшість населення, коли не мають належного соціального захисту навіть сім’ї загиблих українських вояків, коли позбавляються соціальних гарантій і пільг інваліди-чорнобильці, урізається соціальна допомога дітям-інвалідам тощо. Складається таке враження, що залишаючи за бортом кращу частину суспільства, держава робить ставку не на його морально здорові сили, а на збоченців, покидьків, шахраїв, клептоманів і корупціонерів, адже саме таких ми бачимо фактично на всіх щаблях української влади. Якщо це дійсно так, то чи є у нас тоді майбутнє?

Володимир Стецюк

Червень14/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України