• Сьогодні: Четвер, 23 Вересня, 2021
Інфо ПС

WHO is WHO в нашій державі…

             Повітрям свободи сьогодні в країні вже мало хто дихає – ним надувають. Політична радіація, вразивши дихальні шляхи великого співучого народу, почала давати ускладнення на голову. У велику історичну шпарку між радянським совком і українською мітлою напевно мусить провалитися кілька поколінь, в тому числі і моє.

            Межа терпіння незалежного українця досі вимірюється в стаканах, а межа розуміння – мискою. Знаєте, головне – нагодувати ідеологів, а решта може перебитися гаслами і вірою та надією, сподіванням на те, що хтось інший, а не вони, завтра перетне межу їхнього рабства і поведе збідованого, спитого, захриплого від патріотичних співів українця за собою. І буде багато ОДНОдумців, які думають ОДНИМ місцем, будівничих власних п’єдесталів і тих, що кричать про «єдінсто», маючи на меті лише братську могилу.

             Майбутнє вже скомпроментоване до нашого приходу. І не кажіть мені про голос, про гідність, про честь. Який сенс мати голос в цій країні, коли вже 30 років вибір за нас роблять інші? Ми всі – генії, класні і здібні на суперові, етапні ідеї і слова. Але слабнемо і вивітрюємося, коли ці слова потрібно винести за межі власної кухні чи гарячих, натхненних горілкою, дискурсів. Коли потрібно показати не пальцем – а собою. Їдемо за кордон, розписуємося в безпорадності, пристосовуємося, вчимося погоджуватися на менше… Чекаємо. А далі вмираємо…

             І нашу справу повторюють наші діти. Життя собак залежить від породи господарів. Головне – розібратися WHO is WHO в нашій державі.

Олег ФИЛИК

Липень28/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України