• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ВИЇЗНА КОМІСІЯ ЗАДЛЯ БЛАГА СТРИЯН СТАРТУЄ 14 ЛЮТОГО

На останній міській комісії з безпеки руху 10 лютого було обговорено 3 питання. Перше – про петицію, яку я подавав щодо автобусних зупинок і яка набрала необхідну кількість голосів. Було прийняте одноголосне рішення про виконання вимог петиції, а саме – розробити генеральний план маршрутів та зупинок. Для цього, починаючи з вівторка, 14 лютого о 10:00, виїхати на кожну зупинку, скласти акт обстеження та встановити дорожні знаки згідно з ПДР.

Також було прийняте рішення щодо розміток та встановлення дорожніх знаків біля залізничного вокзалу. До кінця року має бути Генеральний план прилеглої території вокзалу, розмітки зі сторони вокзалу та розмітка дороги. Буде встановлено дорожні знаки згідно з ПДР та розмітку на зупинках для автобусів міжміського сполучення.

Тож із 14 лютого комісія починає працювати на виїзді. До комісії запрошено також відомих громадських активістів Ярослава Сікору, Юрія Важного і Сергія  Гунька.

До роботи можуть долучитись інші громадські активісти та небайдужі стрияни, які хочуть допомогти навести лад із автотранспортним рухом та його безпекою в місті.

Юрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Лютий11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України