• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ВИНАЙДЕНО В УКРАЇНІ… ШКОЛЯРАМИ ( Василь Алєксєєв)

Українським школярам видано 160 патентів на винаходи в різних галузях науки і техніки, пвідомляє прес -служба  Міністерства освіти і науки.

Досвід Малої академії наук (МАН) України є унікальним для світу і одним із найефективніших українських інструментів для виявлення талантів серед молоді. Загалом у МАН зайнято майже 250 тисяч дітей. На базі академії працюють лабораторії, є також можливість навчатися онлайн.

Однак, успішному розвитку юних талантів України перешкоджає стара система середньої освіти – саме «середньої» для всіх, а не індивідуально бажаної – для кожного окремо. Тож реформа совкової, «осереднювальної» усіх і кожного, освіти – давно назріла. Як і створення власної, УКРАЇНСЬКОЇ, «Силіконової долини». Але поки бюджет, будь-які надходження до нього та інвестиції офшоряться – фінансування на це в Україні ніколи не вистачатиме, а наші мізки поповнюватимуть чужі «силіконові долини».

Василь АЛЄКСЄЄВ

Січень27/ 2017
  • riter Відповісти
    5 років тому

    Україна багата талановитими людьми!

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України