• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

«ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

«Країна вистоїть – все буде добре» – чи не на кожному каналі сугестивно тиражують ляльководи тваринні стимули до вживання дорогої горілки. «Бо ми того варті» – а тим часом сотні тисяч «невартих» мруть від дешевого суррогату, яким набиті у країні генделики.
«Ми переможемо» – запевняє нас влада, мовчки рахуючи власні мільйони і чужі гроби….
«І все буде добре», – носить у руках цими днями чи не кожен український дефективний оптиміст оберемками народний туалетний папір. Символічно – ніколи б не подумав, що «все добре» починається саме звідти….
Знаєте, люди, – не буде. Нічогісінько доброго не буде. Бо, аби типовому нищеброду стало добре, достаньо нализатися і стати «вартим», комфортно справивши нужду з «кохавинкою».
Сьогодні більше 5 млн українців уже там, за кордоном, і ця тенденція зростає… Якраз ті гідні, варті, здібні, амбітні вже там – вже не тут. А найсміливіші на фронті або – в землі – хто в рідній, хто – в східній….
Дурити людей весь час не вийде. Патріотизм і любов до міста стрийських владних бариг яскраво проявилися лише в уживаній ялинці, яка підкорила соціальні мережі, та в дешевих гірляндових, бідних і огидних аплікаціях на центральній вулиці Стрия….
І всі тішаться…
Формула сала робить свою справу.
Відгодувала стрийська громада кабанчика беконної породи. І так 25 років – з року в рік. Вони багатшають – ми біднішаєм, вони – ростуть, ми – маліємо, вони – набувають, ми – втрачаємо. Мер – в Америці, громада – в дупі.
Відгримить коляда – хлопи на заробітки, жінки на базар, пенсіонери в телевізор……

«І все буде добре»…у НИХ.

 Олег ФИЛИК

Січень05/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України