• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ВОЛОДИМИР ЛОЇШ: СТРИЯНИ ДОМОГЛИСЯ, ЩОБИ НА ЇХНІЙ ПОЛІГОН НЕ ВИВОЗИЛИ ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ

6 лютого 2017 року керівництво Стрийської міської ради під тиском громади звернулося до виконавчого комітету Львівської міськради щодо розірвання угоди про захоронення сміття на стрийському сміттєзвалищі. Про це повідомив депутат Стрийської міськради від ВО “Свобода” Володимир Лоїш.

“Сьогодні стрияни пікетували міську раду з вимогою заборонити захоронення сміття на стрийському сміттєзвалищі. Пікет був результативним, оскільки за деякий час до громади вийшов перший заступник міського голови та зачитав лист про розірвання угоди між Львівською та Стрийською міськими радами щодо захоронення сміття на місцевому сміттєзвалищі”, – зазначив свободівець.

Нагадаємо, 26 січня 2017 року Стрийська міськрада в особі заступника міського голови Ігора Стецика без будь-якого погодження з громадою підписала угоду з Львівською міською радою про захоронення сміття на стрийському сміттєзвалищі.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”                                                                                                                                        

Повідомляє: Стрий нет

Лютий06/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України