• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ВЛАДІМІРА ПУТІНА, ПРЕЗИДЕНТА РФ, ВИЗНАТИ ВОЄННИМ  ЗЛОЧИНЦЕМ №1 У СВІТІ ТА ВІДДАТИ  ПІД ВОЄННИЙ ТРИБУНАЛ У ГААЗІ!

Друзі!
Я сьогодні зробила те, що не зробив жоден політик в Україні за 4 роки війни.
Я написала Петицію в Конгрес США про визнання Президента РФ Владіміра Путіна військовим злочинцем. Нам із Вами треба набрати за 30 днів 100 000 підписів.

«Звертаюся до всього прогресивного людства з пропозицією визнати Президента Російської Федерації Путіна В.В. військовим злочинцем і судити його Міжнародним військовим трибуналом за злочини проти Миру, воєнну агресію проти України і Сирії, злочини проти людяності, знищення і рабство цивільного населення.

Війни в Чечні, Грузії, Сирії, Україні… Хто наступний?

ЧЕЧНЯ
У 1999 році внаслідок розв’язаної війни в Чечні Путін прийшов до необмеженої влади в Росії. За час війни загинули майже 250 тисяч чоловік.

ГРУЗІЯ
У 2008 році без оголошення війни Росія розв’язала воєнну агресію в Грузії, внаслідок чого частина грузинських територій (Абхазія і Південна Осетія) досі окуповані та є невизнаними в світі республіками. За 5 днів війни загинуло понад 2000 чоловік.

СІРІЯ
Жахливі кадри воєнної хроніки з Сирії вражають уяву. Бомбардування населених пунктів, хімічні атаки, винищення сотень тисяч людей. Війна в Сирії стала апогеєм цинізму Президента Російської Федерації щодо Людства. Про Сирію Путін сказав так: «Ми проводимо масштабне військове навчання, не пов’язане з відчутним навантаженням на бюджет. Кращого навчання важко собі уявити».
Наслідком «кращого навчання» стали десятки тисяч похованих заживо під завалами, вбитих і назавжди скалічених. Мільйони людей стали біженцями. Знищені пам’ятки історії та архітектури. Вирізані цілі культурні шари. Майже 500 тисяч загиблих, частина з них від хімічних атак.

УКРАЇНА
У 2014 році почалася окупація Українських територій. У березні 2014-го Росія провела незаконний референдум у Криму і анексувала українську територію. Сьогодні Росія продовжує, не дивлячись на рішення Гаагського суду провадити расову дискримінацію в Криму і нахабно топтати права корінного населення Крима – кримських татар, чинячи на них моральний і фізичний тиск. Обшуки, арешти, тримання в ізоляторах і в’язницях людей, які не згодні з путінським режимом, стали звичним явищем у Криму.
У квітні 2014 року Російська Федерація під керівництвом Верховного головнокомандуючого Владіміра Путіна розв’язала військову агресію на Сході України, внаслідок чого частина територій, контрольовані російськими спецслужбами, проголосили себе незалежними республіками. Ані анексований Крим, ані «ДНР» і «ЛНР» не визнані світовим співтовариством як неукраїнські території.
Внаслідок воєнних дій Російської Федерації понад 10 тисяч захисників своєї Батьківщини загинули, залишивши дітей без батьків і матерів. А матерів без синів і дчок. Десятки тисяч отримали поранення і стали інвалідами. Сотні тисяч опинилися без даху над головою. Мільйони стали біженцями.

«Іх там нєт» – таким меседжем Путін заперечував наявність російських військ у Криму та на Сході України.
«Ми защіщаєм права руского насєлєнія» – таким був його меседж, коли неспростовні докази присутності російських військ в Україні було зібрано в достатній кількості.

Збитий над територією України Малазійський боїнг МН-17 – справа рук російських кадрових військових, так само, як і збитий літак президента Польщі Лєха Качинського під Смоленськом, що вже визнали слідчі комісії в Нідерландах і в Польщі.

Путін не лише соціально небезпечний в масштабному розумінні для світу. Він впевнено і технічно тримає світ у своїх кривавих руках вбивствами та знущаннями над знаковими персоналіями.
Борис Березовський, Олександр Литвиненко, Сергій Скрипаль, не кажучи вже про цілий список російських журналістів і правозахисників, які критикували режим Путіна, – стали його жертвами.

Особливий цинізм Путіна вбачається в ув’язненні в російських тюрмах українських громадян, які захищали рідну землю від ворога. Режисер Олег Сенцов був засуджений як громадянин Росії, хоча він ніколи не приймав російське громадянство і не відмовлявся від українського. Олега засуджено на 22 роки колонії російським судом. Він оголосив голодування, вимагаючи беззастережного визволення всіх 54-х політичних в’язнів Кремля. Він голодує вже майже місяць. Його мета – донести світові, що мирні спортивні чи будь-які інші заходи в країні тоталітарного режиму і попрання всіх норм моралі – аморальні.
На підтримку Олега Сенцова і на знак протесту проти Путіна та його режиму на повне голодування перейшли українські в’язні в Росії: Станіслав Клих, Олександр Шумков, Олександр Кольченко.

Від себе додам, що неправильно не тільки їхати на видовищне масове дійство в Росії, а й аморально ще й укладати контракти і торгувати з країною-вбивцею.

Диявол, продаючи ресурси для життя – забирає душу.

Закликаю всю світову громадськість підписатися під петицією до Конгресу США про визнання Владіміра Путіна, Президента Російської Федерації, воєнним злочинцем №1 у світі та про початок процесу Воєнного Трибуналу в Гаазі».

Єлизавета БОГУЦЬКА

Червень12/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України