• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ СТРИЙСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ РОМАНУ ШРАМОВ’ЯТУ

Шановний пане Голово!

До Вас у мене, як корінного стриянина і Вашого виборця, кілька пропозицій:

 1. Соромно нам, стриянам, що в європейському місті коло міської ради «красується» частина обдертого приміщення Пенсійного фонду, та й стіни самої ради, що не з фасаду, виглядають не краще. Особливо соромно перед гостями міста!
 2. Ви знаєте, як приємно, коли приїжджаєш в інше місто і бачиш скрізь порядок: сміття у смітниках, прибирають не лише вранці, а й протягом дня.
 3. У нас начебто гарно викладені тротуари, але місцями пошкоджені – і ніхто на те не звертає уваги.
 4. Для чого ламати і перестеляти там, де тротуар у задовільному стані, а не класти плитку там, де конче потрібно?
 5. На зупинках маршрутних таксі слід встановити знаки заборони для будь-якого іншого транспорту. Зокрема, біля «Фуршету», «Рубцевої» та інших.
 6. Перенести зупинку автобусів районного сполучення з вулиці Б.Хмельницького напроти «Сільпо» на вулицю, де стоїть пам’ятник Б.Хмельницькому. Бо біля «Сільпо» – зупинка всіх міських маршруток, а ще постійно величезні фури дають задній хід під розвантаження товарів у «Сільпо»… Невже ніхто не бачить, що автобуси стоять там по 30 і більше хвилин, а то й годинами?!
 7. Ганьба тому, хто такий гарний книжковий магазин по вул. Т.Шевченка знищив, а книжку загнали на одвірки!
 8. Ленінів повалили, а доки буде стояти та стела на майдані Ринок?
 9. До яких пір «Радіо-ЛАН» чи «Стрий-ФМ» під час посту транслюватиме веселі музичні передачі, та ще й російські?! Невже не можна підібрати такий репертуар, створити такі передачі, котрі б відповідали часу, – твори Павла Глазового, Остапа Вишні, Андрія Сови, Степана Руданського, Ліни Костенко та інших?!
 10. Чи не варто якось розвантажити від транспорту вул. Олесницького – щоб маршрутки на залізничний вокзал їхали нею, а з вокзалу – вулицею 1-го Листопада?
 11. Хто би що не говорив, Ви багато зробили для нашого міста, але є велике до Вас прохання: аби Ви залишили пам’ятку для майбутніх поколінь і зініціювали б спорудження (спільними зусиллями заможних стриян і земляків) Будинку Пам’яті, свого роду Стрийського Пантеону, полеглих за Україну земляків – воїнів ОУН-УПА, репресованих, героїв так званої АТО і Небесної сотні, з документальними експозиціями про кожного.
 12. Побажання, щоб у час літньої спеки вулиці, де їздять маршрутки, періодично поливалися водою.
 13. Чимало будинків у місті стоять як після бомбардувань, руйнуються примішення залізничної поліклініки, лікарні ВРЗ, бригадний дім, колишня санепідстанція, синагога тощо, що не додає місту туристичної привабливості.
 14. Як не прикрашають місто і ці скошені-перекошені двометрові обрубки-стовбури дерев. Дерева зрізати-підрізати треба з розумом, а гілки пускати на щепу і палити котли в котельнях, щоб від усіляких відходів користь була.

З повагою

Сидій Мирон Павлович, корінний стриянин, член Спілки дітей політв’язнів і репресованих

Травень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України