• Сьогодні: Четвер, 24 Червня, 2021
Інфо ПС

ВЕРХОВНА РАДА ПОВИННА ПРИРІВНЯТИ ІДЕОЛОГІЮ «РУСКОГО МІРА» ДО ФАШИЗМУ І НАЦИЗМУ

   Про це в ефірі програми «Право на владу» заявив відомий український письменник Василь Шкляр.

    Ця нечисть наступала і наступає на Україну з фізіологічною ненавистю. Тому депутати мають ухвалити законопроект про прирівняння «руского міра» до нацистської ідеології.

    Народні депутати з УКРОПу зареєстрували в парламенті відповідний законопроект № 9139 «Про внесення змін до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (щодо засудження та заборони «російського світу» («руского міра») в Україні)». 4 жовтня 2018-го року голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв включити документ у порядок денний парламенту, однак депутати так і не спромоглися цього зробити.

     Також у мене викликають подив дискусії під час розгляду законопроекту № 5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

    Мені не дуже подобається, коли кажуть, на часі мовне питання чи ні. Це питання життя і смерті нації, тому воно на часі перед виборами, під час і після них. День у день… Я сподіваюся, що цей закон буде ухвалено й не виникне ніякого розколу. Той, кого лякає закон про рідну мову, – дуже сумнівний українець.

    Хочу нагадати, що адепти «руского міра» вбивають українців на Донбасі тільки за те, що вони розмовляють рідною мовою. Тож при ухваленні законопроекту в першому читанні у парламенті відбувся черговий бій у війні, яка триває століттями.

    У нас є один герой, якого ніхто не може знищити. Вбили Петлюру, Коновальця, Шухевича, Бандеру. Але цього героя ніхто не зможе вбити, хоч він зазнав найбільше нападів за всіх часів. Це – наша мова. Це той герой, який врятував націю.

Василь ШКЛЯР

Березень10/ 2019

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України