• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

“ВБИТИ ДРАКОНА” ПО-СТРИЙСЬКИ. Стара номенклатура бореться з корупцією

Ніхто не заперечить, що хоч раз зіткнувся із зловживанням в чиновницьких кабінетах Стрия.  Фактично, стрийська владна еліта  не змінювалась  з часів першої каденції Р. Шрамов”ята, а значить перейняла усі закони олігархічно-корупційної системи вибудуваної в Україні за 25 років. Антикорупційний комітет не працює у нашому місті,  отже жодного гучного викриття корупційних дій чи хабарництва не відбулося. Черговий семінар по запобіганню корупції для керівників відділів та служб Стрийського міськвиконкому – чи вирішить він щось?


 

3 лютого цього року в приміщенні міської ради відбувся семінар по запобіганню корупції для керівників відділів та служб Стрийського міськвиконкому. З інформацією як правильно заповнювати електронні декларації та яку відповідальність нестимуть особи, що порушили чинне законодавство, виступила прокурор Стрийської місцевої прокуратури В.Шаковицька.

На запитання присутніх відповіли В.Шаковицька та начальник юридичного відділу Стрийського міськвиконкому Н.Темник.

Повідомляє “Стрий.net

Лютий05/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України