• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

В Україні з’явилася альтернатива VK та Facebook

23 серпня закінчилося тестування соціальної мережі України “Равлик Лінк”

   Жителі України відтепер мають можливість зареєструватися на власне українській соціальній мережі Ravlyk Link. Розробники проекту запевняють, що він не буде поступатися популярністю таким мережам, як VK та Facebook.  Адже Ravlyk Link передбачає усі функції, притаманні вищезгаданим мережам:

  • Пошук друзів серед зареєстрованих користувачів;
  • Відправлення особистих повідомлень;
  • Можливість ділитися новинами та подіями із власного життя;
  • Публікація фотографій, можливість їхнього коментування;
  • Створення спільнот за інтересами;
  • Можливість прив’язати аккаунт на Ravlyk Link та Facebook чи Google+, що дозволить спростити процедуру входу.

Окрім того, користувачі можуть вести блоги та вільно користуватися маркет площадкою, яка допоможе легко продавати власні товари та послуги в межах України.
Ravlyk Link має припасти до вподоби блогерам. Раніше їм необхідно було окремо вести блог на одному з ресурсів в Інтернеті, окремо – спілкуватися з людьми в соціальній мережі, займатися поширенням записів блогу. Ravlyk Link змогла об’єднати ці функції, надавши блогерам максимально комфортні умови для роботи та спілкування.
Наразі Ravlyk Link є власне українською мережею, але з планами активного її впровадження в Інтернет-просторі інших країн, що не впливає на можливість вибору мови: української, російської, англійської, французької, арабської та японської. Натомість українцям випала честь першими випробувати усі переваги нового Інтернет-ресурсу  Ravlyk Link.

Відвідати соціальну мережу: www.ravlyk.link

Джерело: Андрей Чепулан

Серпень26/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України