• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

В УКРАЇНІ ПРАВЛЯТЬ БАЛ ЦИНІЗМ, ЖАДІБНІСТЬ І БАЙДУЖІСТЬ

Ми так багато чули про те, що український народ незмірно багатий на таланти, що твердо в це віримо. Тому вже просто соромимося запитати: а де, власне, результати їхньої діяльності?

Ні, не посмертне визнання і не факти їхнього процвітання в чужих країнах.
Чому ці генії, яких має бути сила-силенна, не об’єднують свої зусилля і не ведуть країну до процвітання? Вони ж розумні, хай їм грець! Однак, дивлячись політрекламу, починаєш сумніватися, що вони взагалі є!!!

Отже, запитання: чому за наявності високоосвічених, талановитих людей Україна в суспільному розвитку виразно «пасе задніх»???
Чи не тому, що в українську політику знову напхали купу цинізму та жадібності, які успішно видають за новий менеджмент і європейськість.
Ось так і варимось у власному баняку, сподіваючись, що коли на політичному Олімпі суперники почнуть сіктися золотими мечами, то уламки сипатимуться на нас, нужденних. Тому дай їм Бог якомога більше чубитися – дивись і нам більше дістанеться!

Oleg Fylyk

Липень28/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України