• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

В опозиції – 1 депутат

 

        У порядку денному чергової сесії Стрийської міської ради було 41 питання, які депутати успішно розглянули за 1 годину й 20 хв. Лише один депутат Олег Филик, який поряд поставив табличку “Опозиція: кількість – 1 депутат”, інколи голосував проти.

Так, депутати прийняли у комунальну власність міста і передали на баланс Стрийського міського комбінату комунальних підприємств світлофорні об’єкти, встановлені на вулицях міста. Таке ж рішення прийняли й щодо в’їзних знаків зі сторони м. Дрогобича, м.Сколе, м. Моршина, с. Слобідка та м.Львова. У рішенні йдеться, що утримання та обслуговування цих об’єктів  буде здійснюватися за кошти з міського бюджету в межах щорічних кошторисних призначень. Після прийняття цих рішень стало зрозуміло, чому у Стрию так часто не працюють світлофори. У них, виявляється, просто не було господаря…

А, як на мене, то замість того, щоб займатися реальною роботою у міській раді, просто банально плодять папірці. Передають на баланс МККП то пам’ятники, то сміттєві баки, тепер світлофори й знаки. Начебто ці об’єкти були на території Дрогобича чи Львова, а зараз їх привезли до Стрия. Невже МККП не може обслуговувати їх без цих рішень, які для пересічного стриянина є простим бюрократичним папірцем?!

Для роботи МККП прийняли й інші «папірці»: списали стару техніку й  затвердили схему та розрахунки площ для прибирання об’єктів благоустрою. Так комунальники мають обслуговувати Парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка площею  33693 кв.м.; Парк Злуки – 25464 кв.м.; Парк ім. О. Нижанківського – 2404 кв.м.; площі квітників – 2911 кв.м.; площі косіння на об’єктах благоустрою – 92725 кв. м.; площі косіння на міському кладовищі – 8400 кв.м. Певно, до цієї сесії цим займався «папа Карло»?!

Пакетним голосування депутати затвердили передачу на баланс ОСББ 13 житлових будинків. Розглянули земельні питання. Присвоїли ім’я Героя Небесної Сотні Андрія Корчака СШ №2 та затвердили “Програму військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді до служби в Збройних Силах України”. А ще затвердили базову мережу закладів культури міста та Статути установ охорони здоров’я.

Депутати прийняли рішення про надання матеріальної допомоги на встановлення пам’ятного знаку на могилі Героя України Юрія Дяковського. Проте, яку саме суму передбачено цим рішенням, на сесії так і не озвучили,  як і не озвучували й деталі інших рішень.

Зазвичай усі доповідачі мають заготовлену фразу, що питання обговорювалось на депутатських комісіях, зауваження враховані – й не обтяжують себе та депутатів деталями. А стриянам, які прийшли на сесію, доводиться тільки здогадуватися –  за що голосують їхні обранці.

 

Оксана Стасів

Вересень15/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України