• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

УКРАЇНУ МОЖУТЬ ВИКЛЮЧИТИ З ФІФА ТА УЄФА ЧЕРЕЗ ”КАРПАТИ”

Львівський клуб через борг перед колишнім гравцем знову за крок від санкцій.

Карпати можуть бути покарані штрафними санкціями, а ФФУ виключена з УЄФА і ФІФА через борг львівського клубу перед колишнім гравцем Іваном Мілошевичем на суму 142 тисячі доларів.

“КДК попереджає Карпати, що якщо вони не заплатять цю суму протягом 10 днів після отримання рішення, то будуть застосовані нефінансові санкції – заборона на реєстрацію нових футболістів. Десятиденний термін закінчиться 8 квітня”, – сказав каналу Футбол 1 юрист Дмитро Коробко.

Зазначимо, справу Мілошевича Карпати програли ще в 2013-му. Відтоді львівський клуб тричі штрафували, але в КДК ФФУ справа залягла мертвим вантажем.

“Таке ігнорування з боку ФФУ, яке було останні півтора року – порушення статуту дисциплінарних правил ФІФА. Якщо і далі це рішення не буде виконано, ми звернемося до ФІФА, щоб вони, згідно з 15 пунктом статуту, виключили ФФУ зі своїх колективних членів. Таке ж звернення буде і в УЄФА”, – пояснив Коробко.

За матеріалами: Терикон

Стрий.net

Лютий22/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України