• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗЕМЛЯКІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ

Сьогодні, 15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Минають роки, приходять нові покоління, проте в пам’яті людській назавжди викарбувалося почуття глибокої поваги та вдячності героїчним воїнам-інтернаціоналістам, які, несучи свою нелегку службу в гарячих точках планети, ризикували при цьому не лише своїм здоров’ям, а й життям. Серед тих, хто відстоює нині незалежність рідної землі, чимало колишніх воїнів-“афганців”, які є прикладом згуртованості, справжнього чоловічого братерства. Події останніх років вкотре довели, що “афганці” прагнуть змін у своїй державі, вболівають за майбутнє свого народу і готові до рішучих дій задля досягнення мети.

Цього дня у Стрию біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям вшанували пам’ять полеглих земляків та учасників бойових дій на території інших держав. Захід відбувся за участю членів Стрийської спілки ветеранів Афганістану, представників влади та численної громадськості Стрийщини. Поминальну панахиду за загиблими відслужили священики різних конфесій міста Стрия на чолі з владикою Стрийської єпархії УГКЦ Богданом Манишиним.

. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з чужої війни.

Нагадаємо, що у військово-політичній спецоперації в Афганістані взяли участь близько 160 тисяч українців, з них 269 – вихідці зі Стрийщини, 10 наших земляків не повернулися з цієї війни.

Повідомляє:Стрий.net

Лютий15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України