• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ ЩОДО РІШЕННЯ КАБМІНУ СТОСОВНО УКРАЇНСЬКОГО ЛІСУ

Сьогодні 28 листопада у м.Стрий біля приміщення Стрийської Районної ДА та Ради відбулась мирна акція протесту, участь в якій взяли працівники лісової галузі та небайдужі громадяни. Причиною, що заставила людей вийти на протест стало рішення Кабінету Міністрів від 15 листопада 2017 року “Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”, згідно пункту 5.15 порядку денного зазначений проект був прийнятий списком без обговорення. БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ!!! Статтею 13 Конституції України визначено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Чи може, під Стратегію будемо вносити зміни до даного ЗУ, або взагалі міняти Конституцію? Навряд чи новостворений суб’єкт господарювання державної власності, повноваження щодо управління корпоративними правами якого здійснюватиме Кабінет Міністрів України буде цікавитися неприбутковими лісами півдня… Крім того, об’єднання лісогосподарських підприємств за регіональним принципом, відповідало б загальним тенденціям децентралізації, тобто, передача повноважень щодо надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень не відповідає завданням загальнодержавної реформи децентралізації і в багатьох районах призведе до економічної катастрофи. Хочеться також нагадати читачам значення терміну Концесія  — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам. Концесіонер — суб’єкт підприємницької діяльності, який на підставі договору отримав концесію.

Отже голові Стрийської РДА  Василю Зубрицькому та заступнику голови Ради  Мирону Войтовичу були передані вимоги щодо відміни даного рішення, на що вони заявили про повну підтримку громадян краю у їхніх справедливих прагненнях.

Листопад28/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України