• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ПРОСЯТЬ ДЕПУТАТІВ ПЕРЕДБАЧИТИ ГРОШІ НА ПЕРВИННУ МЕДИЦИНУ ТА ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

Депутатів Стрийської міської ради просять передбачити гроші на первинну медицину, національно патріотичне виховання молоді та привести у належний вигляд пам’ятник «Стрийським Будителям», особливо – Тарасу Шевченку.

Про це йдеться у зверненні ГО «Майдан Стрийщини» до депутатів Стрийської міської ради, яке вчора, 28 лютого, під час сесії міськради зачитав депутат Ростислав Готь.

У зверненні просять повторно розглянути на депутатських комісіях Стрийської міської ради та внести в перелік регіональних програм міського бюджету м. Стрия на 2017 рік «Програму національно-патріотичного виховання молоді». Як відомо, на 2017 рік заплановано лише 4000 грн  для проведення гри «Джура» (між тим на ремонт доріг і тротуарів заплановано витратити 17 млн 545 тис. грн).

Також вимагають негайно привести у належний вигляд пам’ятник «Стрийським Будителям», особливо – Тарасу Шевченку.

«У програмі капітального будівництва та благоустрою нашого міста на 2017 рік на медичні заклади Стрия заплановано 2 млн 347 тис. грн. Але жодної копійки не виділено на проведення реформи первинної медичної допомоги, етапи якої вже практично узгоджені урядом і яка реально має стартувати з травня 2017 року. Зі свого боку,  будемо ініціювати проведення громадських слухань та круглих столів з питань реформування медицини в м. Стрию», – йдеться у зверненні.

Повідомляє:Стрий.net

Березень02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України