• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ОГОЛОШЕНО ПРО ПІДОЗРУ 6 УЧАСНИКАМ ЗЛОЧИННОЇ ГРУПИ, ЯКІ ВИГОТОВЛЯЛИ ФАЛЬСИФІКОВАНИЙ АЛКОГОЛЬ

Оголошено про підозру 6 учасникам злочинної групи, які організували підпільний цех для виготовлення фальсифікованого алкоголю

 За процесуального керівництва прокуратури Львівської області оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту підроблених марок акцизного податку, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах) та ч.2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) КК України 6 членам організованої групи, які займалися займались незаконним виготовленням та продажем фальсифікованих алкогольних напоїв із підробленими марками акцизного податку.

Для цього вони в м.Стрий Львівської обл. обладнали цех, у якому впродовж лютого-вересня 2016 року незаконно з використанням етилового спирту виготовили близько 50 000 пляшок алкогольних напоїв різних торгових марок із підробленими марками акцизного податку. Зазначимо, що при ліквідації підпільного цеху правоохоронцями було вилучено ще близько 230 000 підроблених акцизних марок, скляну тару для розливу фальсифікату та майже 20 тон спирту, що планувалось використати для виробництва наступної партії підроблених горілчаних виробів.                      

 На вилучену підроблену продукцію, обладнання та майно підозрюваних накладено арешт.                                                  

 За клопотанням прокуратури судом їм обрано запобіжних захід у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням застави у розмірі 130 тис грн., яку вони сплатили.                                                                                        

 Зауважимо, що вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років, штраф до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією майна та незаконно виготовленої продукції і обладнання.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Повідомляє: Стрий.net

Лютий15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України