• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ГРОМАДА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

У м. Стрий Львівської області громадськість вимагає відсторонити від посади заступника міського голови через ігнорування думки громади щодо відкриття дитячого відділення реанімації та прийняття одноосібного рішення про недоцільність його функціонування у Стрию.

Про це у коментарі ”Вголосу” розповів депутат Стрийської міської ради Володимир Лоїш.

Як зазначає депутат, відповідну петицію зареєстрували на сайті Стрийської міської ради та вона набрала необхідну кількість голосів.

«Сьогодні о 14 годині засідали профільні комісії та виконком Стрийської міської ради щодо петиції про відставку заступника міського голови по гуманітарних питаннях. У петиції було вказано, що заступник міського голови у категоричній формі відмовив у потребі дитячої реанімації у м. Стрий», – пояснив депутат.

«Через це була зареєстрована петиція, яка набрала необхідну кількість голосів. Сьогодні виконавчий комітет і та дві профільні комісії: по регламенту та законності і медицини, освіти та спорту прийняли рішення рекомендувати міському голові подання проекту про звільнення з посади свого заступника Романа Волинця», – додав Володимир Лоїш.

6 лютого, у м. Стрий Львівської області  громадськість пікетувала міську раду з вимогою розірвати договір про захоронення на місцевому полігоні львівського сміття.

-Повідомляє: Стрий. net

Лютий08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України