• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ РОЗПОЧАЛИСЯ КУРСИ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ НАТО-УКРАЇНА

 

Сьогодні, 1березня, в рамках міжнародної Програми НАТО – Україна у Стрийському військовому гарнізоні розпочалися курси перепідготовки військовослужбовців, які звільнені у запас або відставку, за фінансування Програми НАТО – Україна. В урочистих заходах з нагоди їх відкриття, які відбулися цього ж дня в Стрийській райдержадміністрації, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, заступник голови районної ради Василь Зубрицький, офіцер з фінансових питань управління з питань політичних відносин і політики безпеки штаб-квартири НАТО Еммануель Хунтцінгер, виконавчий менеджер Програми Україна–НАТО Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, директор Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романа Вишньовська, представники військової частини А2847 та ЗМІ. На курсах навчатимуться 24 військовослужбовці за програмою “Менеджмент малого бізнесу”. На сьогоднішній день такі курси в Стрию проводяться уже втретє.

DSCN1647

 

Майбутні менеджери та підприємці навчатимуться протягом трьох місяців і, за словами Андрія Роя, випускники отримають свідоцтво державного зразка та міжнародний сертифікат, що дасть їм право займатися й власним бізнесом. Він висловив сподівання, що здобуті знання стануть у пригоді колишнім військовослужбовцям, які в майбутньому хочуть відкрити власну справу. Під час урочистого відкриття курсів до присутніх з вітальним словом звернулися офіцер з фінансових питань управління з питань політичних відносин і політики безпеки штаб-квартири НАТО Еммануель Хунтцінгер, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук, директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, директор Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романа Вишньовська.

Довідково: Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, створений Національним координаційним центром у липні 1997 року. Вже з перших років діяльності центр співпрацює у сфері адаптації військовослужбовців з міжнародними організаціями ОБСЄ та НАТО. На сьогоднішній день ЗРЦП готує військовослужбовців за багатьма спеціальностями, що актуальні на ринку праці західного регіону України. Крім Стрия, курси проводились у Львові, Бродах, Володимир-Волинську, Дрогобичі, Луцьку, Мукачеву, Рівному, Самборі, Ужгороді, Чернівцях, Червонограді та Яворові. Всього у ЗРЦП пройшло перепідготовку 3782 військовослужбовці, з них за кошти НАТО – 1450 чоловік.

Стрийська РДА

Повідомляє:Стрий.net

Березень02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України