• Сьогодні: Субота, 21 Травня, 2022
Інфо ПС

У ПОРОШЕНКА І У ПУТІНА КІНЕЦЬ БУДЕ НЕОЧІКУВАНИЙ…

Люди скрізь живуть у брехні. Ми всі оточені газетами, але вони не говорять правду.

Взагалі у нас усі герої України і провідні поети – всі працювали на КДБ. Є така книга Ф. Бобкова “КГБ и власть”. Бобков контролював КДБ України. Він пише: “Я вспоминаю, как я приехал в Киев на Владимирскую, 33 и мы пригласили поэтов ведущих. И все они дали согласие работать на КГБ, кроме Лины Костенко”. Хоча її чоловік також був пов’язаний з КДБ, але він розумів свою трагедію. Взагалі, я вважаю, у цієї поетеси немає рівних.

Світом править Торгово-промислова палата, не президенти. Вони вирішують вбити Путіна чи ні… або Кеннеді. Усі президенти – іграшки в руках цих людей. Часто у мене питають: “Хто править Америкою?” Америкою править директор Федерального банку.

Політика і мініатюри – це одне і те ж. Тільки мініатюри – це обробка срібла, а політика – обробка людей. Люди не думають про це, адже життя – коротке. Я придумав для себе психологічний бронежилет, почав займатися трагедією радянських людей. Я зрозумів, що Маркс ніколи не був комуністом – це брехня. Робертос свій “Капітал” видав у Росії. І Маркс переписав цей “Капітал” своїми словами. Московічі, Лебон – це психологи натовпу. Їх вивчають всі диктатори. Особливо Лебона, він геній. Якщо ви хочете стати президентом – прочитайте їх праці.

Янукович босяк, “вор в законе”. Я зрозумів, що він самотній. Дружина у нього обмежена, у нього немає друзів.

У перехідний період всі вожді помирають або їх арештовують. От Мілошевич – його арештували. У нас тимчасовий уряд… всі були арештовані. А деякі встигли втекти. Та ж сама влада, тільки вона прибирає тих, хто робив, допустимо, Майдан. Вони Стуса, Чорновола вбивають, а самі стають… Вони переодягнуті. Тобто, це коли стара проститутка стає у влади і доводить, що вона незаймана. Тоді я бачив, що Янукович такий босяк, але відкритий. Тобто, ним можна було керувати… Я думаю, що якби у нього була б якась розумна жінка, навіть розумна стерва і сказала б йому: “Витюня, тебя убьют или сделают, как с Милошевичем…”

Путін також може бути вбитий. У будь-якому разі я думаю, що у Порошенка і у Путіна кінець буде неочікуваний

 

Микола СЯДРИСТИЙ, всесвітньо відомий майстер мікромініатюри, автор книг “Коммуно-марксизм: пастка диявола для рабів”, “Молох ленінізму” і “Близнюки-браття”

“Український інтерес”

Листопад12/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України