• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

У ЛЬВОВІ ХОЧУТЬ ПОБУДУВАТИ ОГЛЯДОВУ КАНАТНУ ДОРОГУ НА ВИСОКИЙ ЗАМОК

Львівська міськрада оголосила інвестиційний конкурс на будівництво канатної дороги на Високий Замок. Планується, що канатна дорога матиме кілька станцій і зможе перевозити за годину 1-2 тис. людей.

Як наголосила начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак, цей проект втілюватимуть коштом інвесторів, грошей з бюджету на нього не виділятимуть. Завдяки будівництву канатної дороги оглядовий майданчик на Високому Замку стане доступний для людей з особливими потребами.

«Таких проектів немає в Україні і їх дуже мало навіть у європейських містах», – сказала вона. Скільки коштуватиме будівництво канатної дороги, наразі не відомо.

Раніше Міхель Допельмаєр, власник компанії «Doppelmayr», один зі світових експертів у розвитку мобільності у містах, що входять в спадщину ЮНЕСКО, озвучив думку, що у Львові втілити такий проект можливо. «В Україні немає канатних доріг. Львів стане «туристичною меккою», якщо зробить це. Це приємний і простий спосіб дістатися з однієї точки в іншу. Проте це водночас і зовсім новий вид транспорту, який ще не всі розуміють», – зазначає Міхель Допельмаєр.
За його словами, для обслуговування витягу на Високий Замок необхідно буде до 10-ти кабінок та 10-15 працівників.

Стрий.nethttp://stryi.net

Лютий03/ 2017
  • riter Відповісти
    5 років тому

    Міхель Допельмаєр, власник компанії «Doppelmayr»,

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України