• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

У червні на Львівщині відбудеться зустріч спікерів країн ЄС

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій анонсував на червень у Трускавці, що на Львівщині, зустріч глав парламентів країн Карпатського регіону.

Спікери парламентів Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та України зберуться на зустріч, щоб обговорити регіональну співпрацю.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з міністрами закордонних справ Словаччини, Угорщини та Чехії, що відбулась у вівторок у Києві.

Ми бачимо, що є потенціал у цій співпраці, яка може зробити нас ближчими і більш зрозумілими один для одного. Наприкінці червня у Трускавці ми проведемо зустріч, будуть запрошені глави парламентів усіх країн, які входять в Карпатський регіон, щоб ми спільно обговорили і склали план з модернізації цього регіону,
– пояснив спікер українського парламенту.

Парубій каже, що бачить великий потенціал у регіональному співробітництві країн Карпатського регіону, а також створенні спільної інфраструктурної програми.

Джерело:24 канал

Повідомляє:Стрий.net

 

 

 

Квітень11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України