• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Твій голос важливий – перевір себе в Держреєстрі!

4 квітня 2016 року набули чинності зміни до ряду законодавчих актів, включаючи Закон України «Про Державний реєстр виборців».

Згідно зі змінами, органом реєстрації місця проживання громадян на території міста Стрия став виконавчий комітет Стрийської міської ради. Виконання обов’язків із реєстрації місця проживання покладено на відповідних фахівців виконавчого комітету. Крім того, зміненим законодавством зобов’язано новий орган реєстрації місця проживання громадян надавати відомості, які раніше надавалися міським відділом Державної міграційної служби України для щомісячного періодичного поновлення Державного реєстру виборців, в тому числі про осіб, яким виповнюється 18 років.

Проте, практика показала, що вказані зміни законодавства призвели до погіршення відомостей, які надходять до відділу ведення Державного реєстру виборців для щомісячного періодичного поновлення даних Реєстру. Зокрема, впродовж травня-липня поточного року до відділу ведення Державного реєстру виборців не надійшло інформації про жодного мешканця міста Стрия 1998 року народження, якому в ці місяці виповнилося 18 років, оскільки новий орган реєстрації такої інформації не має, хоч за чинним законодавством зобов’язаний її подавати.

В ситуації, що склалася, єдиним виходом є лише самостійне звернення виборців міста Стрия до відділу ведення Державного реєстру виборців Стрийського міськвиконкому для уточнення своїх даних або включення до Державного реєстру виборців, оскільки інших шляхів чинним законодавством не передбачено.

Тому просимо виборців міста Стрия, перш за все 1998 року народження, яким на день звернення вже виповниться 18 років, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення даних або включення до Державного реєстру виборців. Виборець повинен звернутись особисто, пред’явивши паспорт громадянина України, або через сервіс «Особистий кабінет виборця» на сайті «Державний реєстр виборців». При зверненні через вказаний on-line сервіс працівники відділу ведення Державного реєстру виборців проводитимуть додаткову перевірку та відповідні дії щодо ведення реєстру, тому краще звертатись особисто.

Відділ ведення Державного реєстру виборців розміщений в приміщенні виконавчого комітету Стрийської міської ради на вул.Шевченка, 71 у м.Стрию, 2-й поверх, каб.18.

Також просимо подбати про своїх рідних – осіб, які постійно потребують голосування поза межами виборчих дільниць (вдома) та перевірити у відділі ведення Державного реєстру виборців, чи наявна відповідна позначка в даних про таких виборців.

Не чекайте виборів! Успішною буде лише та громада, яка виявляє свідомість у міжвиборчий період. Тож подбайте заздалегідь, щоб вибори відбувалися спокійно і чесно.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Жовтень29/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України