• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ТУРЕЧЧИНА СПОРУДИЛА СТІНУ НА КОРДОНІ ЗА 1 РІК

Загальна протяжність захисної стіни – 330 кілометрів, ще на 191 км створена огорожа з колючого дроту

stina1

Туреччина звела модульну бетонну стіну протяжністю у 330 км на кордоні із Сирією та Іраком в рамках заходів з гарантування безпеки. Про це повідомляє “Анадолу“.

stina0  “У Генштабі Туреччини повідомили, що реалізація робіт з будівництва модульної стіни завершена. Ще на 191 км відрізку південного кордону створена огорожа з колючого дроту”, – йдеться в повідомленні.

stina  Як стало відомо, завдяки вжитим заходам за останній рік вдалося запобігти 57 186 спробам незаконного перетину держкордону. Більшість зафіксованих порушень (89,5%) припали на кордон Туреччини з Сирією. Внаслідок оперативних заходів затримано 424,6 тис. осіб, серед яких громадяни 74 країн світу. Однак, зазначається, що більшість порушників, а це понад 390 тис. осіб, – сирійці. Крім того, стало відомо, що у зв’язку із прийнятими заходами кількість найманців, що намагалися долучитися до ІДІЛ, порівняно з 2015 роком, знизилася у сім разів.

Січень15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України