• Сьогодні: П’ятниця, 1 Липня, 2022
Інфо ПС

Цього року на Стрийщині відремонтують 33 об’єкти

 

                У 2016 році на фінансування проектів регіонального розвитку в Стрийському районі з різних джерел передбачено 15 млн 201 тис грн на 33  об’єкти. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко, інформує сайт Стрийської РДА.

Так, завершено роботи на 23 об’єктах, на 10-ти роботи тривають. Зокрема, облаштували сквер пам’яті воїна АТО Тараса Бруса у с. Баня-Лисовицька, здійснили капітальний ремонт спортивного залу Верчанської СЗОШ І-ІІ ступенів та покрівлі даху Народного дому в с. Лотатники, реконструювали фасад та замінили вікна шляхом застосування енергоефективних технологій в Народному домі с. Воля-Задеревацька та ін.

Нагадаємо, що у 2016 році на Львівщині на фінансування понад 1000 проектів регіонального розвитку буде направлено рекордну суму коштів – більше 600 млн грн, що на 30% більше, ніж попереднього року. Це кошти таких фондів як бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад.

Вересень16/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України