• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020
Інфо ПС

ЦЕ ЛИШЕ ПРОГНОЗ

Він може збутись, а може й – ні. Але є підстави думати, що нас чекає не просто складна, а драматична ситуація громадянського протистояння.


Кілька місяців тому я врешті присвятив серйозний шмат часу вивченню феномену Української повстанської армії (УПА).
Його давно вивчають закокеанські історики і військові. Але по-іншому і з іншою метою.
Для мене стало очевидним, що нація без державного свого захисту шукала, шукає і буде шукати прихисток у недержавних самоутвореннях, які в екстремальних умовах теж ведуть себе екстремально, ба навіть вкрай радикально. Так вели себе сіоністи на землях, що були під протекторатом В.Британії в кінці 30-х. Так поводять себе курди прямо зараз. Так поводили себе люди, які складали і вірили у правоту Української повстанської армії.
А тепер прогноз.

      Чим більше офіційна влада буде виступати з антинаціональних, антиукраїнських позицій, тим радикальнішими будуть люди, для яких слова «українці» і «Україна» – не порожній звук. Невдозі ми можемо бути свідками і відверто терористичних індивідуальних актів проти тих, кого без всілякого слідства і суду малопублічні люди вважатимуть відвертими поплічниками Москви і руйнівниками інституцій держави.
Це може стати вже близькою реальністю.    Впевнений, що мій прогноз ні на що не вплине, хіба що психологічно підготує моїх друзів до наступних подій.

 

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник

Листопад17/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України