• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє свою діяльність

Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатись з улюбленою справою через те, що у нас закінчились гроші.

На жаль, ситуацію на медійному ринку нашої країни доведено до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за кошти олігархів-власників. У цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовими правилами виявилась невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а Савіка позбавили дозволу на роботу. Все це нікуди не подінеться і після закриття 3s.tv: із судовою тяганиною ще доведеться поборотись, і відтепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповісти про це суспільству.

shuster Цей рік був непростим для нас. Але ми були не самі – нас підтримували глядачі, які вступили до клубу 3s.tv, це більше 20 тисяч людей з усього світу. Велика їм за це подяка і низький уклін. На жаль, клубних коштів не вистачає для діяльності каналу (за рахунок цих ресурсів було профінансовано доставку сигналу до глядача через супутник і кабель). Із представників бізнесу, до яких ми зверталися, підтримка надійшла лише від однієї людини. Якщо протягом найближчих тижнів хтось із них все ж відгукнеться – можливо нам вдасться уникнути такого фіналу. Для цього все є – і студія, і техніка, і найголовніше – люди, ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які станом на сьогодні вже написали заяви на звільнення.

Шустер LIVE

Грудень01/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України