• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ТАКА РАКОВА ПУХЛИНА, ЯК ДОНБАС, НАМ НЕ ПОТРІБНА

   Донбас буде гальмом України на шляху до Європи і буде заважати країні будувати нормальне життя.

Україні не варто триматися за анексований Крим і окуповані райони Донбасу, оскільки вони будуть заважати нормалізації життя в країні і руху в Європу.

У Криму більшість людей не сказали “ні” Росії. Якщо вони не хочуть жити в Україні – для мене Крим відрізаний. Шкода втрачати Донбас, але якщо люди, які воюють на тій стороні, нас ненавидять, то на милування нема силування. Навіщо жертвувати життями людей заради тих, які ніколи не стануть українцями?

Для мене Україна там, де є українська мова, культура, пісня. Де живуть люди, які нехай навіть розмовляють російською, але є патріотами України. І від розміру території це не залежить. Це Росія може розбухати і вважати, що вона повинна бути великою, наче вагітна.

Може, вони і повернуться, але з моєї точки зору, така ракова пухлина, як Донбас, нам не потрібна.

Я уявляю, що почнеться, якщо Путін раптом всуне Донбас назад, і ми станемо складати списки: хто воював, хто які злочини вчинив, хто був колабораціоністом… І це замість того, щоб йти в Європу, будувати нормальне життя. Це буде колосальним гальмом для нас.

 

Юрій РИБЧИНСЬКИЙ, поет-пісняр

Травень11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України