• Сьогодні: Понеділок, 14 Червня, 2021
Інфо ПС

ТАК І ЖИВЕМО… ЗОВСІМ НЕ ЧИ НЕ ЗОВСІМ СВЯТКОВІ РОЗДУМИ В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Згори – державу УКРАЇНА збито з орбіти сторонньою силою, і вона зі швидкістю світла летить у девальваційну прірву. А тим часом – знизу – продовжують нахраписто і зажерливо красти, розоряючи цей величезний народ, плекаючись у середовищі у-всьому-залежних людей, і не зрозуміло, чого більше у цих людей – непереможного стоїцизму чи телячої терплячості.

Ясно одне – владне кермо втрачено, країну кинуто в зовнішнє управління банально лише тому, що руки зайняті підрахунком краденого. Добре і комфортно керувати за спиною сбу, поліції, прокуратури, керувати людом, який покірно мовчить і може вже ніколи не скине з себе морок минулого.

Чому? Та тому, що неможливо полегшити долю рабів, які люблять своїх рабовласників. Рабів, які ніколи не виберуть собі українсього Валенсу чи Гавела, а продовжуватимуть єхидно показувати пальцем на нахлібників хворобливої ностальгії за стайнею, де дають усім порівну але своїм більше….

Якось не святково вийшло – чи не так? І, здається, на третій, найважливіший, найвиснажливіший етап – утворення стабільної національної держави – у нас не має ні сил, ні колективного інтелекту, ні лідерів, ні людей, які виявили б до цього сильну волю. Немає людей – одні вже не в Україні, а інші – вже не з нами…

 

Олег ФИЛИК

Серпень24/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України