• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

СВІТОВИЙ РЕКОРД: ІНДІЯ ЗАПУСТИЛА 104 СУПУТНИКИ ОДРАЗУ

Індія встановила світовий рекорд за кількістю супутників, запущених за допомогою однієї ракети, відправивши в космос 104 супутники. Попередній рекорд одночасного запуску належав Росії – 37 супутників у 2014 році.

Запуск ракети із супутником був зроблений із космічного центру імені Сатиша Дхавана, розташованого на острові Шріхарікота в Бенгальській затоці на сході країни. За словами експертів, цей запуск можна назвати історичним не лише за кількістю супутників, а й тому, що Індія заявляла про свої амбіції стати ключовим гравцем на ринку космічних досліджень. На борту ракети, зокрема, перебуває індійський картографічний супутник, здатний робити знімки з космосу дуже високої роздільної здатності. Можливо, він буде використаний для спостереження за конфліктом у Кашмірі.

Цьогоріч уряд Індії істотно збільшив бюджет своєї космічної програми й навіть повідомив про плани відправити місію на Венеру.

Детальніше читайте: https://www.unian.ua/science/1778081-indiya-vstanovila-svitoviy-rekord-zapustila-u-kosmos-odrazu-104-suputniki-video.html

Лютий15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України