• Сьогодні: Субота, 21 Травня, 2022
Інфо ПС

СТРИЙСЬКІ МАНІХЕЇ…

Коли депутат Филик заявляє про те, що прості Стрияни мають необмежене право на щось там у місті, то у когось одразу ж повіває смисловий вітерець популістичної риторики. Навіть деякі «святі» отці, які активно коментують мої дописи в мережі, називають мене популістом.

Я, він, ти, ви, всі ми маємо таке ж право на це місто, на користування його потенціалом та активами, як відомі всім мерзькі чи мерські «угодники». Тільки от біда, це викликає невдоволення людей, які відчувають свою упослідженість.
Насправді – загляньте в соціальні мережі, подивіться де і як відпочивають їхні діти, на чому їздять, який спосіб життя ведуть. І це, зауважте, нащадки «сакральних» стрийських господарників, начальників відділів, чиновників – наших з вами утриманців! Цілком очевидно, що цей банно-пральний апарат важко назвати сервісною владою у повному розумінні цього слова!
А де ваші діти проводять літо? В серпантині цілодобових міських алкосвітів, національних лотерей і ломбардів…
Знаєте, історія цього міста нагадує величезний пласт утраченного. Змінився час, змінилася риторика, змінились акценти, а купка матрасників продовжує тримати 60-тисячну громаду в коридорі звужених можливостей в той час, як самі – ну на кого не подивися! – просто ходячий діагноз системи радянської матриці.
Номенклатури з людським обличчям не буває – тверезе розуміння має витіснити красивий пафос. Себто або кінець еволюції господарника, або віра в неозорі декорації міського благополуччя стане міською релігією з сотнями сповідників, а по простому «терпіл», яким щось там дали, відремонтували, постелили…

Так ми не звільнимося, бо свобода – не те, що тобі дають, а те, що у тебе не можуть забрати.
І не треба хвилюватися за те, чи стануть ваші діти багатими – хвилюйтеся за те, чи стануть вони ЛЮДЬМИ!!!

Олег ФИЛИК 

Липень07/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України