• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

СТРИЙСЬКА БІЗНЕС-ВЛАДНА «СІМЕЙКА»

 Фото: ФБ Соломії Васькович-Пак

Директор Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василь ВАСЬКОВИЧ 14 червня підписав два договори з приватним підприємцем Віталієм Мнихом на постачання товарів на майже 228 тис. грн., повідомляє «НГ.Львів» із посиланням на Prozorro.

Так, комбінат замовив світильник вуличний LED 30W з лінзою (1 комплект) за 97,2 тис. грн. В інтернеті вуличні світлодіодні світильники продають за ціною до тисячі гривень. Ймовірно, у звіті є помилка щодо кількості.

Другий договір — на постачання 49 пластмасових ваз для квітів по майже 2,7 тис. грн кожна. Порівняти ціни з ринковими неможливо, оскільки жодні параметри ваз оприлюднені не були, в тому числі вони не зазначені в договорі.

Віталій Мних зареєструвався підприємцем у березні цього року. Окрім цих двох договорів 25 травня він також отримав замовлення без конкурсу від стрийського комбінату на послуги зі встановлення відеоапаратури на території комбінату за майже 82 тис. грн. Також комбінат збирається замовити у нього трактор за 420 тис. грн.

При реєстрації підприємцем Віталій Мних вказав номер мобільного телефону (+380958842085), що використала при реєстрації в соцмережі Facebook 25-річна донька директора Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василя Васьковича Соломія, яка нині має прізвище Пак.

Цей же номер мобільного Соломія Пак (Васькович) вказує при участі на торгах.

Окрім того, у квітні комбінат замовив зрізку дерев на території кладовища в Стрию за майже 158 тис. грн у підприємця Пака Івана Васильовича. Таким же є ім‘я чоловіка Соломії.

Нагадаємо, Стрийський міський комбінат комунальних підприємств регулярно дає замовлення фірмі, де Василь Васькович був засновником, – ТОВ “Комунальник 1”. У своїй е-декларації за 2016 рік він вказує, що працює на цій приватній фірмі механіком. Теперішній власник ТОВ “Комунальник 1” Андрій Іськів є керівником ТОВ “Євроасфальт”, що належить Васьковичу.

Запасаємося попкорном. Далі буде цікаво!
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, Пак Іван Васильович – місце проживання: 82400, Львівська обл., місто Стрий, вулиця КОССАКА, будинок 9, квартира 46 , – з 11.03.2005 року зареєстрований підприємцем. Номер запису: 2 417 000 0000 000400. Станом на сьогодні не перебуває в процесі припинення підприємницької діяльності.
Згідно з єдиним реєстром декларацій, Пак Іван Васильович подав щорічну декларацію за 2016 рік як особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Місце роботи зазначає: Львівська Митниця ДФС. У цій декларації декларант зазначає: дружина – Пак Соломія Василівна. Доходи дружини та майно в декларації не вказав, як і не вказав суму коштів в розмірі 158 тис. грн , отриманих за виконання порізки дерев у 2016 році.


Питання до компетентних органів: чи може особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займатися підприємницькою діяльністю? Чи правомірні дії декларанта щодо приховування доходів і майна дружини?

Юрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Червень16/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України