• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

СТРИЙЩИНІ ЗАГРОЖУЄ ЕКОЛОГІЧНА БІДА

Під патронатом голови ЛОДА Синютки О.Н. та голови Стрийської РДА Зубрицького В.Б. розпочато незаконний забір піщано-гравійної суміші підприємством ПП «СА-НЕКО» на території площею 61,1 га на землях Підгірцівської сільської ради (за межами населеного пункту). Правові підстави для використання земельної ділянки відсутні.

На території Стрийського району господарську діяльність здійснюють ряд підприємств, а саме ПП «СА-НЕКО», ТзОВ «Моріон+», ТзОВ «СГДСЗ», СГ «Мокряни» та інші. Йдеться про необмежений забір та реалізацію піщано-гравійної суміші. Це призводить до негативних екологічних наслідків. Більше того, жодні дозвільні документи цих підприємств громадські слухання не проходили».

Такі дії можуть неминуче призвести до екологічної катастрофи та навіть знищення декількох сіл на території Стрийського району. Відтак, комісія з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловості, транспорту і доріг Стрийської районної ради звернулася до голови ЛОДА Олега Синютки, а також до голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з вимогою припинити видавати будь-які дозвільні документи для суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з видобутком піщано-гравійної суміші чи проведенням русло-регулючих робіт в Стрийському районі без належного громадського обговорення.

Роман МАТВІЙЦІВ, голова комісії з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловості, транспорту і доріг Стрийської районної ради

Травень06/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України