• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

СТРІЛЕЦЬКІ ТУРНІРИ

Насичено завершили 2017-й стрільці-високоточники. Лише за останній місяць на Львівщині було проведено три турніри зі снайпінгу та високоточної стрільби, в яких взяли участь і стрияни. Це – турнір «Палаючий мілкан» (організатор – стрілецький клуб «Lufa»), «Львівська 50ка» (організатор – стрілецький клуб «Практика. Львів») і надзвичайно видовищний та драйвовий турнір «Зима. Залізний стрілець».

Самі дисципліни цих змагань за своєю суттю відрізняються від академічної стрільби по мішенях. Переможцем тут стає найпідготовленіший у морально-психологічному і технічному плані стрілець, у хорошій фізичній формі.

Важливою складовою успіху в таких турнірах є точний математичний розрахунок, вміння швидко адаптуватися та приймати вірні рішення в обмежений час.

Традиційно в змаганнях беруть участь як цивільні особи, так і військові, що додає їм конкурентності та видовищності.

Подяка організаторам та учасникам за набутий досвід і море позитивних вражень!

Маю надію, що незабаром любителі зброї та стрільці Стрийщини об’єднаються в дружний колектив однодумців, для спільних тренувань та обміну досвідом.

Веселих всім свят, перемоги та віри у краще завтра!

Олег ЛЕВИЦЬКИЙ, учасник турнірів 

Грудень27/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України