• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021
Інфо ПС

СПРОБУЙ ЗАЧЕПИТИ! РЕАЛЬНИЙ СТРАХ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО

         Від генів нікуди не подінешся… Зеленський вирішив, що зробивши кращу комерційну пропозицію європейцям, врятує нашу газо-транспортну систему. 50% знижки на транзит від ціни, що вже зафіксована в угоді з Газпромом! Супер-гешефт для всіх!

         Але… насправді Зеленський смішний зі своєю ініціативою. Головний, хто міг би скористатися цією пропозицією, це сам Газпром (ніякий туркменський-таджицький газ росіяни не пропустять). Бізнес такого масштабу це вже не бізнес – це стратегія геополітики. А стратегічно – нові труби в Балтиці – це інструмент для знищення України як окремої державної одиниці. Через доведення до енергетичної катастрофи і промислово-економічного банкрутства.

         І навіть заява позитивного характеру від ЄС щодо перспектив нашого членства в Унії не здатна нам у цьому допомогти. Польща – член ЄС і її також як газотранзитера Меркель помножила на нуль.

         Взагалі істерика міністра МЗС Кулеби на тижні: швидко сигналізуйте про наші перспективи, ато інші світові гравці прийдуть до нас – це ніщо інше, як примітивний пацанський шантаж. Інші – це хто? Китай – так уже рипнулися і швиденько всунули язички взад. Росія? Буде вже не Майдан, а справжня громадянська війна проти своєї ж влади…

         Вихід, насправді, один – наводити порядок у себе вдома. Газ, що видобувається в Україні, має йти на потреби українців. І крапка. Все інше – карнавальні ракети, фейєрверки, які приховують реальний страх зачепити інтереси реальних господарів надр України.

Viktor Leshyk

Жовтень23/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України