• Сьогодні: Субота, 21 Травня, 2022
Інфо ПС

СОЦІАЛЬНА ПАТОЛОГІЯ – КОРОЗІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Є фігури, у яких немає ні початку ні кінця – це кільце…
Свідомість українського обивателя балансує сьогодні між всеохоплюючою зрадою та псевдореформами- просто ідеальне чтиво для ескапістів та осіб бездіяльних.
Український політикум займається соціальною демагогією, а не розв’язує питання національної держави. Якась корозія відповідальності і як наслідок – самозамикання у вторинності…
Якось вичитав, що створення іменних партій – це середньовіччя, феодальний устрій: є партійний “король”, є й челядь. Згодом натрапив на нове “відкриття”. Виявляється, в древній Греції владну й навіть військову еліту виховували вчені й філософи. Вони й суспільну вимогу сформували: торговці та ремісники не лізуть у владу, а військова та наукова еліта не лізе в торгівлю.

Який же устрій будує українська змішана-перемішана еліта при безпосередній участі своєї челяді? І хто займається вихованням владної еліти?

НІХТО!
Цікаво чи не так? Служити людям не хочуть, а покори вимагають!
Кажуть, відчай є найкращим паливом для змін. Мільйони людей сьогодні у відчаї, а машина змін в країні так і не заводиться.

А, може, плюнути – і піти пішки?..

Олег Филик

Попередня новина

Наступна новина

Квітень28/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України