• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Софія Федина: «Як же треба зневажати все українське, щоб для логотипу «Євробачення» вибрати таку гидоту»

Львівська співачка і волонтер Софія Федина про логотип для «Євробачення-2017»:

«Як же треба зневажати все українське, щоб для логотипу Євробачення, маючи багато варіантів, вибрати гидотинку, яку назвали типу українськими коралями!!!

Пропонувався унікальний петриківський розпис, який минулого року було внесено до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Світ визнав, світ шанує, світ зберігає, а недолюдки у конкурсній комісії зневажають, намагаючись якнайглибше затоптати, щоб ніхто не бачив і не чув. Як же треба ненавидіти нашу культурну спадщину, щоб таке зробити!
Яким тупим треба бути, щоб не скористатися із нагоди і піару ЮНЕСКО і не розкрутити ще більше наше за допомогою Євробачення!
Яким же дилетантом і неуком треба бути, щоб “створити” ось такі коралі, в той час, коли в Україні є неймовірні автентичні зразки… Тут явно присутній фактор психічної неповносправності.
Але за цю гидотинку взяли і заплатили 420 000 грн! І конкурсант був лиш один!
Вважаю цей логотип на третьому фото диверсією проти України і Українського».

Лютий02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України